KURILOVEC POBJEDIO NOVIGRAD 3:1

article image

VELIKA GORICA SRC Udarnik. Gledatelja 60. Sudec: Čulina (Zagreb)7. Pomoćnici: Bošnjak i Jakopec.

STRIJELCI: 0:1 – Dukadjin(23), 1:1 – Matoš(43), 2.1 – Čunčić(73), 3:1 – Rajić(89).

IGRAĆ UTAKMICE: Mislav Čunčić.

Kurilovčani su teže nego što se očikavalo slomili otpor gostiju iz Novigrada. Gosti su poveli u 23. minuti poslije bijega po lije­vom krilu Dukađin oslobodio se prvo Krsnika, zatim Ćureka te izbio pred domaćeg vratara Jelavića ispod kojeg šalje loptu u malu mrežicu suprotnog kuta vratiju. Pred kraj prve dionice Kurilovec nivelira vodstvo golom Matoša čiji niski odmjereni udarac s kojih dvanaestak metara završava u lije­vom kutu novigradskog gola. Kurilovec je pobjednika riješio u zadnjih petnaest minu­ta, oba puta iz prekida. U 73. minuti nakon kornera odlično reagira domaći stoper i kapetan Ćunčić, poluvisoku loptu smiru­je prsima i poluvolejom pogađa u gornji lijevi kut Nicolettija. Mogao je u 75. minuti Spudić riješiti dvoboj, našao se jedan na jedan s gostujućim golmanom koji izlazi kao pobjednik. U sam smiraj utakmice još jedna odlična reakcija domaćeg stopera, ovaj puta Rajića koji nakon prekida glavom pogađa u mrežu suparnika za konačnih 3:1.